topp3

Kontakt

Hitta till oss

Vi finns på Norra Tunbytorp i Västerås.

Kontakta oss

Bodén mark & anläggning i Mälardalen AB
Omformargatan 18C
721 37 Västerås

Telefon:
021–81 11 50
021–81 11 51
Fax:
021–81 11 55

Vårt kontor i Uppsala hittar du i Librobäck
Adress: Söderforsgatan 1, 752 28 Uppsala

Vi är sällan på plats, för att nå Uppsalakontoret kontakta Thomas Welén eller Mattias Eriksson.

ekonomi@bodenmark.se
(Hit kan du skicka pdf-fakturor eller övriga frågor som handhas av vår ekonomiavdelning.)

Skicka meddelande


Kontaktuppgifter personal

Göran Bodén
VD

E-post: goran@bodenmark.se
Mobil: 070 - 636 11 54
Direkt: 021-81 11 50
Anders Förnegård
Entreprenadingenjör

E-post:
anders.fornegard@bodenmark.se
Mobil: 070 - 367 84 10
Direkt: 021-81 11 50

Thomas Welén
Produktionsledare

E-post: thomas.welen@bodenmark.se
Mobil: 070 - 299 24 10
Direkt: 021-81 11 51

Pontus Lundvall
Platschef

E-post: pontus@bodenmark.se
Mobil: 070 - 779 00 25
Direkt: 021-81 11 51

Mattias Eriksson
Platschef

E-post: mattias.eriksson@bodenmark.se
Mobil: 070 - 267 55 70
Direkt: 021-81 11 51

Kim Persson
Arbetsledare

E-post: kim@bodenmark.se
Mobil: 073 - 999 00 01
Direkt: 021-81 11 51

Tommy Hedblad
Arbetsledare

E-post: tommy.hedblad@bodenmark.se
Mobil: 070 - 773 34 42
 

Simon Skålberg
Arbetsledare

E-post: simon.skalberg@bodenmark.se
Mobil: 070 - 775 50 23
 

Rickard Nilsson
Arbetsledare

E-post: rickard.nilsson@bodenmark.se
Mobil: 070-582 47 81
 

Michael Bergström
Mätningstekniker

E-post: michael.bergstrom@bodenmark.se
Mobil: 073 - 673 82 34
Direkt: 021-81 11 51

Hagop Kazanjian
Mätningstekniker

E-post: hagop.kazanjian@bodenmark.se
Mobil: 070-235 99 76
Direkt: 021-81 11 51

Malin Ledin
Ekonomiansvarig

E-post: malin.ledin@bodenmark.se
Mobil: 070-963 06 12
Direkt: 021-81 11 50

Annika Josephson
Ekonomi, projektadministration

E-post: annika.josephson@bodenmark.se
Direkt: 021-81 11 50