topp3

Kontakta oss

Bodén mark & anläggning i Mälardalen AB
Omformargatan 18C
721 37 Västerås

Telefon:  021–81 11 50

E-post för fakturor: ekonomi@bodenmark.se
 


Vårt kontor i Uppsala hittar du i Librobäck
Adress: Söderforsgatan 1, 752 28 Uppsala

Vi är sällan på plats, för att nå Uppsalakontoret kontakta Thomas Welén , 070 - 299 24 10 eller
Mattias Eriksson, 070 - 267 55 70.

Skicka meddelande

Kontaktuppgifter personal

Anders Björner
VD

E-post: anders.bjorner@bodenmark.se
Mobil: 070 - 676 70 20
 
Göran Bodén
Seniorkonsult/Produktionsstöd

E-post: goran@bodenmark.se
Mobil: 070 - 636 11 54
 
Anders Förnegård
Entreprenadingenjör

E-post:
anders.fornegard@bodenmark.se
Mobil: 070 - 367 84 10
 

Thomas Welén
Produktionsledare

E-post: thomas.welen@bodenmark.se
Mobil: 070 - 299 24 10
 

Pontus Lundvall
Platschef

E-post: pontus@bodenmark.se
Mobil: 070 - 779 00 25
 

Mattias Eriksson
Platschef

E-post: mattias.eriksson@bodenmark.se
Mobil: 070 - 267 55 70
 

Kim Persson
Arbetsledare

E-post: kim@bodenmark.se
Mobil: 073 - 999 00 01
 

Tommy Hedblad
Arbetsledare

E-post: tommy.hedblad@bodenmark.se
Mobil: 070 - 773 34 42
 

Simon Skålberg
Arbetsledare

E-post: simon.skalberg@bodenmark.se
Mobil: 070 - 775 50 23
 

Rickard Nilsson
Arbetsledare

E-post: rickard.nilsson@bodenmark.se
Mobil: 070-582 47 81
 


Johan Bragner
Arbetsledare

E-post: johan.bragner@bodenmark.se
Mobil: 076- 319 76 66
 

Michael Bergström
Mätningstekniker

E-post: michael.bergstrom@bodenmark.se
Mobil: 070-265 75 30
 

Hagop Kazanjian
CAD konstruktör

E-post: hagop.kazanjian@bodenmark.se
Mobil: 070-235 99 76
 

Malin Ledin
Ekonomi- och personalansvarig

E-post: malin.ledin@bodenmark.se
Mobil: 070-963 06 12
Direkt: 021-81 11 50

Annika Josephson
Ekonomi, projektadministration

E-post: annika.josephson@bodenmark.se
Direkt: 021-81 11 50

Hitta till oss

Vi finns på Norra Tunbytorp i Västerås.